UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), bendradarbiaudama su UAB „Civitta“, atlieka prekinio kredito draudimo ir eksporto finansavimo priemonių Lietuvos rinkoje poreikio vertinimą. Vertinimu siekiama išanalizuoti šiuo metu rinkoje siūlomas prekinio kredito draudimo ir eksporto finansavimo priemones ir produktus bei pasiūlyti trūkstamas prekinio kredito draudimo ir eksporto finansavimo paslaugų alternatyvas, valstybei dalyvaujant rinkos sąlygomis ir (ar) kaip valstybės pagalbos teikėjai.

Jeigu esate eksportuotojas ir matote, kad galėtumėte eksportuoti dar daugiau, tačiau to negalite padaryti dėl ribotų ar neteikiamų eksporto finansavimo ar prekinio kredito draudimo paslaugų Lietuvos rinkoje, būtent dabar yra geriausias metas išreikšti savo poreikius. Jūsų atsakymai taps svariu argumentu INVEGAI vertinant poreikį kurti naujas finansines priemones, o dar svarbiau – kokias konkrečiai finansines priemones pasiūlyti, siekiant paskatinti Lietuvos įmones eksportuoti.

Kviečiame jus pasinaudoti šia galimybe ir užpildyti apklausos anketą, kuri patalpinta šioje nuorodoje: https://forms.gle/Lo77BqoXRVmQDfGq8.

Jūsų atsakymų laukiame iki 2023-11-30.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai

No results found.