Dėl įtraukimo į Patvirtintų įmonių sąrašą prašome tiesiogiai kreiptis į Migracijos departamentą prie LR Vidaus reikalų ministerijos

Įsigaliojus Vizos išdavimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro ir Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro 2017 m. gruodžio 28 d. įsakymu Nr. 1V-899/V-330, pakeitimams, nuo 2019 m. kovo 1 d. kartu su prašymu įtraukti į Patvirtintų įmonių sąrašą nėra teikiamas darbdavių organizacijos, delegavusios atstovus į Lietuvos Respublikos trišalę tarybą, rekomendacinis raštas.


Atsargos karių bankas

Daugiau nei dvidešimt verslo, švietimo ir valstybės institucijų, tarp kurių ir Lietuvos pramonininkų konfederacija, 2017 m. birželio 28 d.  pasirašė memorandumą dėl Lietuvos kariuomenės atsargos karių užimtumo didinimo. Užimtumo tarnyba, bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija, sukūrė Atsargos karių banką, kuriame darbo ieškantys į atsargą išleisti kariai. Būdami darbingo amžiaus, jie siekia tęsti karjerą kitose veiklos srityse – įsidarbinti samdomais darbuotojais ar kurti savo verslą ir naujas darbo vietas.

Kviečiame verslo bendruomenės narius prisidėti prie atsargos karių integravimo į darbo rinką – jeigu turite darbo pasiūlymų, į kuriuos galėtų pretenduoti atsargos kariai, registruokite darbo pasiūlymus Užimtumo tarnybos duombazėje, pažymėdami, jog darbo pasiūlymas gali sudominti atsargos karius. Į atsargą išėjęs karys, darbo skelbimų paieškos laukelyje pasirinkęs „Atsargos kariams“, mato jam skirtus skelbimus.

.