LIETUVOS-ASEAN VERSLO TARYBA

Pirmininkas – Paulius Kunčinas

Kontaktinis asmuo – Remigijus Kabečius, LPK Verslo tarybų direktorius,  tel.+370 698 20198, el.p.  Remigijus.Kabecius@archyvas.lpk.lt

Nariai: UAB „Aconitum“, AB Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija.


  • 2023 m. spalio 30 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) generalinis direktorius Ričardas Sartatavičius, Lietuvos užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio vizito Indonezijoje metu, Džakartoje pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Indonezijos pramonės ir prekybos rūmais (KADIN). Išsamiau čia.
  • 2022 m. gruodžio 15 d. Europos Sąjungos atstovybė Vietname nuotolinio seminaro metu, kuriame buvo pakviesti dalyvauti LPK Lietuvos-ASEAN verslo tarybos nariai ir kiti besidomintys Vietnamo rinka Lietuvos verslo atstovai, pristatė atnaujintą prekybos su Vietnamu ir verslo bei investicijų sąlygų Vietname informacinį vadovą, rekomenduojame susipažinti: https://www.eu-vietnam-fta-sme-guide.eu/.
  • 2022 m. gruodžio 9 d. LPK verslo tarybų direktorius R. Kabečius LPK biure Vilniuje susitiko su Lietuvos garbės vicekonsule Indonezijoje Gianita D. Kadarisman. Sutarta bendradarbiauti rengiant verslo misijas, vizitus. Dalyvavo VšĮ „Lietuvos Indonezijos verslo rūmai“ vadovė Vytautė Stankaitienė ir (nuotoliu) bendrovės „Ikarai“ eksporto projektų vadovė Lina Domeikienė.
  • 2022 m. liepos 1 d. LPK verslo tarybų direktorius R. Kabečius ir keleto Lietuvos įmonių atstovai nuotoliniame susitikime su Indonezijos Prekybos ir pramonės rūmų KADIN atstovais aptarė galimos verslo misijos į Indoneziją organizavimo klausimus.
  • 2022 m. birželio 23 d. LPK Lietuvos-ASEAN verslo tarybos pirmininkas Paulius Kunčinas ir LPK verslo tarybų direktorius Remigijus Kabečius nuotoliniame susitikime su skiriamu Lietuvos ambasados Singapūre bei Vietnamui, Indonezijai ir kai kurioms kitoms ASEAN šalims vadovu Dariumi Gaidžiu, šios ambasados diplomatu-ekonomistu Pauliumi Puskunigiu, Lietuvos garbės konsulu Hošimino mieste Vietname Nguyen The Kien ir kartu su juo Vietname dirbančiu lietuviu Tomu Valiuku iš įmonės „Saigon Star Capital Parters“ pristatė Lietuvos-ASEAN verslo tarybos veiklą ir aptarė galimybes surengti verslo misiją į Vietnamą ir Indoneziją numatomo LR užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Lansbergio vizito metu.
  • 2022 m. gegužės 27 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) ir Malaizijos tarptautiniai prekybos ir pramonės rūmai  (MICCI) pasirašė Supratimo memorandumą (angl. Memorandum of Understanding) dėl bendradarbiavimo. Išsamiau čia.
  • 2022 m. balandžio 12 d. surengtas LPK vadovybės, LPK Lietuvos-ASEAN verslo tarybos pirmininko Pauliaus Kunčino, ir VĮ “Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos” atstovų  nuotolinis susitikimas su Malaizijos Tarptautinių prekybos ir pramonės rūmų (MICCI) (https://www.micci.com/) viceprezidentu, uosto Northport generaliniu direktoriumi Dato’ Azman Shah Mohd Yusof ir MICCI vykdomuoju direktoriumi Shaun Edward Cheah. Susitarta pasirašyti bendradarbiavimo memorandumą tarp LPK ir MICCI, taip pat surengti  dvišalį verslo vebinarą. 
  • 2021 m. liepos 20 d. vyko LPK Lietuvos-ASEAN verslo tarybos susitikimas su ES delegacijos Laose vadove Ina Marčiulionyte apie verslo galimybes Laose.
  • 2021 m. balandžio 29 d. vyko pirmasis LPK Lietuvos-ASEAN verslo tarybos posėdis. Verslo tarybos pirmininku išrinktas Paulius Kunčinas. Išsamiau apie vykusį posėdį ČIA.
  • 2021 m. kovo 15 d. vyko LPK organizuojamas seminaras apie ASEAN šalis. Pranešėjas P. Kunčinas pristatė šalių specifiką ir bendradarbiavimo galimybes. Dalyvavo apie 25 LPK narius.