X-asis Lietuvos pramonininkų konfederacijos suvažiavimas

2020 m. birželio 30 d. vykusiame dešimtajame LPK Suvažiavime ketverių metų LPK prezidento kadencijai išrinktas Vidmantas Janulevičius, kuris pakeitė dvi LPK prezidentavimo kadencijas baigusį Robertą Dargį.  

Apdovanojimų foto albumas. (M. Ambrazo nuotraukos)


„Lietuvos metų eksportuotojas 2019” ir V. A. Graičiūno nominacija

Dešimtajame Lietuvos pramonininkų konfederacijos suvažiavime įmonių atstovams įteikti „Lietuvos metų eksportuotojo“ ir Vytauto Andriaus Graičiūno nominacijos apdovanojimai. 

Apdovanojimų foto albumas. (M. Ambrazo nuotraukos)


Jubiliejinė LPK kalėdinė šventė

2020 m. gruodžio 12 d. Pirklių klube vykusioje šventėje skambėjo ne tik šventiniai kalėdiniai ir naujųjų metų palinkėjimai, bet ir sveikinimai LPK 30-ųjų veiklos metinių proga.

Apdovanojimų foto albumas. (M. Ambrazo nuotraukos)


Lietuvos pramonininkų konfederacijos 30-mečio šventė

 Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje vykęs šventinis renginys pažymėjo 1989 m. Lietuvos pramonininkų asociacijos atkurtą prieškaryje veikusią sąjungą, kuri per 30 veiklos metų tapo įtakingiausia verslo bendruomenės interesams atstovaujančia konfederacija. Šventėje pagerbti LPK steigėjai ir verslo bendruomenės lyderiai.

Apdovanojimų foto albumas. (M. Ambrazo nuotraukos)


„Lietuvos metų gaminys 2019” apdovanojimai

 

23-ąjį kartą įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys” apdovanojimai.

Apdovanojimų foto albumas. (M. Ambrazo nuotraukos)


Lietuvos pramonininkų konfederacijos kalėdinis vakaras

Pasitinkant didžiąsias metų šventes, Lietuvos pramonininkų konfederacija sukvietė verslo bendruomenę, visuomenės, politikos ir mokslo lyderius į kalėdinį vakarą, kuris vyko Energetikos ir technikos muziejuje. Vieta pasirinkta simboliškai. Palydint Lietuvos valstybės atkūrimo metus, buvo atsigrįžta į neatsiejamą visų pramonės atstovų istorijos dalį – su pramonės revoliucijomis siejamus išradimus. Prisimintas ir į istoriją įėjusių Lietuvos verslo ir pramonės atstovų indėlis pasirašant 1918 m. Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Aktą. Kaip ir kasmet, pabrėžiant Petro Vileišio nuopelnus visuomenei, buvo įteiktos P. Vileišio vardo nominacijos. Taip pat jau 19-ąjį kartą buvo apdovanotos sėkmingai dirbančios įmonės, o Profesijos Riterio nominacijomis apdovanoti gerais rezultatais pasižymėję, savo profesijai pasišventę asmenys. Darkart dėkojame iš visos Lietuvos suvažiavusiems mūsų svečiams!.

Apdovanojimų foto albumas. (D. Garbačiauskienės nuotraukos)


„Lietuvos metų gaminys 2018” apdovanojimai

Vyriausybėje 22-ąjį kartą įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys” apdovanojimai. Apdovanojimams buvo pateiktos 72 paraiškos keturiolikoje vertinimo grupių iš 15-os šalies ūkio šakų. Įvairias pramonės ir verslo šakas atstovaujanti, dviejų lygių ekspertų komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, nusprendė skirti 62 medalius, iš kurių 51 aukso ir 11 sidabro medalių.

Apdovanojimų foto albumas.


LPK Metų ekonomikos forumas '18

2018 m. lapkričio 6 d. Vilniuje įvyko Metų ekonomikos forumas, šiemet sukvietęs dalyvius diskutuoti ir drauge paieškoti sprendimų – kaip paskatinti inovacijų ir produktyvumo proveržį Lietuvoje. Ketvirtojoje Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) organizuojamoje konferencijoje tarptautinių organizacijų, Lietuvos ir užsienio šalių verslo, politikos ir mokslo lyderiai daugiausiai dėmesio skyrė mokslo ir verslo bendradarbiavimo svarbai bei įžvalgoms, kokios Lietuvos valdžios bei ES paramos priemonės reikšmingiausiai galėtų prisidėti stiprinant šalies ir visos Europos konkurencingumą.

Forumo foto albumas


LPK kalėdinis vakaras

2017 m. gruodžio 15 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija šventiniame renginyje kaip ir kasmet pagerbė nusipelniusius versle bei visuomeninėje veikloje ir įteikė Petro Vileišio, „Inovacijų prizo“, „Sėkmingai dirbančios įmonės“,Profesijos riterio nominacijų apdovanojimus.

Apdovanojimų foto albumas

Inovacijų apdovanojimų foto albumas

Šventės foto albumas

Vyriausybėje paskelbti “Metų gaminio 2017” nugalėtojai

Vyriausybėje gruodžio 15 d. įvyko konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonija. Jau 21 kartą Lietuvos pramonininkų konfederacija rengia konkursą, skirtą įvertinti ir  pagerbti reikšmingiausius, rinkoje pripažinimo sulaukusius produktus ir projektus bei paslaugas. Šiemet nugalėtojams įteikti 67 medaliai: 62 aukso ir 5 sidabro.

Lietuvos metų gaminio 2017 medalių laimėtojai čia

[/su_row]

XIII-asis Lietuvos–Baltarusijos ekonomikos forumas

2017 m. gegužės 30–31 d. Kaune, Kauno technologijos universiteto Santakos slėnyje, vyko XIII-asis Lietuvos – Baltarusijos ekonomikos forumas, kurį surengė Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) kartu su Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija. Forume aptarti transporto, logistikos ir krovos, atsinaujinančių ir vietinių energijos šaltinių, investicijų ir finansavimo bei turizmo klausimai. Diskutuota apie naujų bendradarbiavimo formų tarp Lietuvos ir Baltarusijos verslo įmonių galimybes.

ŽIŪRĖTI


2017 m. LPK metinė konferencija

Balandžio 27 d. vyko LPK metinė konferencija, kuri rengiama kasmet, jos metu tvirtinama metinė LPK veiklos ataskaita. Konferencijos metu taip pat įteikti „Lietuvos metų eksportuotojo 2016“ ir V.A.Graičiūno nominacijos apdovanojimai.

ŽIŪRĖTI


 

LPK prezidento ir VU TSPMI studentų diskusija

LPK prezidento ir VU TSPMI studentų diskusija

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto 25-ojo gimtadienio proga su Instituto studentais ir dėstytojais LPK prezidentas Robertas Dargis diskutavo apie tai, kas formuoja asmeninę atsakomybę už valstybę. Nuotraukos: VU TSPMI/ Vytas Neviera.

ŽIŪRĖTI


LPK konferencija „Lietuva po 2020 m. be Europos pinigų“

LPK konferencija „Lietuva po 2020 m. be Europos pinigų“

Didėjant neapibrėžtumui pasaulyje, daugės ekonominių iššūkių, kurie neišvengiamai palies mažą ir atvirą Lietuvos ekonomiką. Nors šiuo metu stiprų mūsų ekonomikos pulsą padeda palaikyti ES investicinių fondų parama, ne paslaptis, kad po 2020 metų ji ženkliai sumažės. Ar esame tam pasiruošę? Apie tai diskutuoti ir išeičių ieškoti 2016 m. vasario 2 d. verslo ir politikos lyderius kvietė Lietuvos pramonininkų konfederacija.

ŽIŪRĖTI


LPK kalėdinis vakaras

LPK kalėdinis vakaras

2016 m. gruodžio 16 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija šventiniame renginyje kaip ir kasmet pagerbė nusipelniusius versle bei visuomeninėje veikloje ir įteikė Petro Vileišio, „Inovacijų prizo“, „Sėkmingai dirbančios įmonės“,Profesijos riterio nominacijų apdovanojimus.

ŽIŪRĖTI


„Lietuvos metų gaminys – 2016“ apdovanojimai

„Lietuvos metų gaminys – 2016“ apdovanojimai

2016 m. gruodžio 16 d. paskelbti Lietuvos įmonių gaminamą produkciją kasmet įvertinančio konkurso „Lietuvos metų gaminys – 2016“ nugalėtojai. Konkursu siekiama didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

ŽIŪRĖTI


Susitikimai su politinėmis partijomis

LPK narių susitikimai su politinėmis partijomis

2016 m. rugsėjo pradžioje LPK rengė susitikimų su politinėmis partijomis ciklą, kurio metu pristatyti partijų rinkiminių programų prioritetai ir darbai artimiausiems ketveriems metams.

ŽIŪRĖTI


LPK IX-asis suvažiavimas

LPK IX-asis suvažiavimas

Gegužės 11 d. vykęs LPK suvažiavimas šaukiamas kas ketveri metai, jo metu renkamas ir tvirtinamas LPK prezidentas. 2016 m. gegužę suvažiavimo metu taip pat įteikti „Lietuvos metų eksportuotojo 2015“ ir V.A.Graičiūno nominacijos apdovanojimai.

ŽIŪRĖTI


Konferencija apie jaunimo nedarbą

Konferencija apie jaunimo nedarbą

Lietuvoje pasitenkinimas darbu yra žemas, emigracija aukšta, o pačioje darbo rinkoje trūksta jaunų kvalifikuotų ir įgudusių darbuotojų. Siekiant prisidėti prie Lietuvos jaunimo nedarbo problemų sprendimo, balandžio 15 d. Seime LPK organizavo konferenciją „Jaunimo garantijos Lietuvoje. Naujas požiūris ir komunikacijos galimybės“. (LRS nuotraukos)

ŽIŪRĖTI


IMG_7432

Bendras Vyriausybės ir LPK prezidiumo posėdis

2016 m. balandžio 18 d. bendrame Vyriausybės kabineto narių ir LPK prezidiumo posėdyje aptartas Vyriausybės programos įgyvendinimas, taip pat svarbiausi šalies ūkio plėtros, regionų vystymo, socialinių, švietimo ir kiti klausimai, pristatyti aktualūs LPK pasiūlymai.

ŽIŪRĖTI


IMG_7922

Konferencija-diskusija „Ateities mokykla. Pokyčiai šiandien“

Suprasdama, koks svarbus vaidmuo, keičiant mokyklą ir užtikrinant brandžios asmenybės joje ugdymą, tenka mokytojui, LPK 2016 m. vasario 5 d. surengė tarptautinę konferenciją-diskusiją „Ateities mokykla. Pokyčiai šiandien“, kurioje kartu su mokytojais aptarėme, kokie pokyčiai būtini mokyklose, koks vaidmuo šiame etape turi tekti valstybei, verslui, savivaldybei ir tėvų bendruomenėms.

ŽIŪRĖTI