Liepos 9 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijoje Išmaniosios energetikos skaitmeninių inovacijų centro (Smart Energy DIH) nariai pasirašė Jungtinės veiklos sutartį, kuri numato centro plėtrą Baltijos jūros regione, pradedant nuo Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos, vėliau įtraukiant į tarpvalstybinį tinklą ir kitas Baltijos jūros regiono šalis.

Šio centro teikiamų paslaugų dėka, įmonės turės galimybę vieno langelio principu gauti skaitmenizavimo ir inovacijų konsultavimo paslaugas. Tai labai svarbu savo gamybos procesus skaitmenizuojančioms ir automatizuojančioms įmonėms. Be to, joms bus sudarytos galimybės įsijungti į ES vertės grandines, bendradarbiauti su pažangiausiomis Europos verslo įmonėmis, centro pagalba jos turės galimybę gauti finansavimą savo skaitmeniniams projektas, bus teikiama parama apmokant darbuotojus, kurių neabejotinai laukia įvairūs iššūkiai pramonės skaitmenizavimo, automatizavimo ir robotizavimo amžiuje.

„Labai tikiuosi, kad šis inovacijų centras ateityje taps Europiniu Skaitmeninių inovacijų centru, o Lietuva palaipsniui taps Europinio lygio žaidėju išmaniosios energetikos srityje“, – sveikindamas visus Išmaniosios energetikos skaitmeninių inovacijų centro partnerius sakė V. Janulevičius

Partneriai:

Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Fizinių ir technologijos mokslų centras,

VšĮ „Perspektyvinių technologijų taikomųjų tyrimų institutas“,

VšĮ Kauno technologijos universitetas,

VšĮ „Skaitmeninių inovacijų institutas“,

VšĮ Socialinių mokslų kolegija,

Vytauto Didžiojo universitetas,

Lietuvos energetikos institutas,

Utenos rajono savivaldybės administracija,

UAB „Utenos šilumos tinklai“,

UAB „Modernios E-Technologijos“,

UAB „Viessmann“,

UAB „PVcase“,

UAB „Soli Tek R&D“,

UAB „Soli Tek Cells“,

UAB „Solarbank“,

UAB „Clear Digital World“,

UAB „Amber Investments“,

UAB „ProIT“.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai

No results found.