Lietuvos pramonininkų konfederacija kartu su Lietuvos ambasada Paryžiuje organizuoja Ukrainos-Prancūzijos-Lietuvos konferenciją, skirtą Ukrainos atstatymui. Konferenciją surengti planuojama šių metų gruodžio 11 d., Paryžiuje.

Konferencijos tikslas – paskatinti Prancūzijos ir Lietuvos įmonių bendradarbiavimą ir sinergiją, vykdant Ukrainos atstatymo darbus. Ši konferencija – tai platforma, kurioje Lietuvos ir Prancūzijos įmonių atstovai galėtų ieškoti galimybių, dalytis patirtimi ir kurti strategijas, kaip kartu įgyvendinant projektus prisidėti prie tikslo – Ukrainos atstatymo. Į Paryžių planuojama pakviesti Lietuvos ir Ukrainos ekspertus, kurie jau dirba su Lietuvos pagalba vykdant Ukrainos atstatymo projektus, pasidalyti savo patirtimi ir pateikti vertingų įžvalgų apie šalyje vykstančio karo akivaizdoje vykdomus projektus.

Renginį atidarys Prancūzijos prezidento specialusis pasiuntinys pagalbos Ukrainai ir jos atstatymo klausimais – Pierre Heilbronn bei Lietuvos vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė. Konferencijoje dalyvaus įvairių sričių ekspertai. Savo dalyvavimą jau patvirtino Prancūzijos ir Ukrainos santykių ekspertė ir Prancūzijos TV žinių kanalo LCI analitikė Alla Poedie, „BaltCap“ infrastruktūros fondo partneris ir labdaros organizacijos „Bučos mokyklos paramos fondo” valdybos narys Šarūnas Stepukonis bei daugelis kitų garbių žmonių.

Preliminari programos koncepcija bei darbotvarkė:  Conference Concept 2023 ; darbotvarkė: Company Profile-LT Mission_Paris

Kviečiame įmones aktyviai dalyvauti konferencijos ir B2B susitikimuose Paryžiuje.

Susidomėjusius prašome registruotis iki š. m. 2023 m. lapkričio 13 d. ir identifikuoti savo interesą: Company Profile-LT Mission_Paris

Pažymėtina, kad vietų skaičius ribotas. Konferencija bus Prancūzijos užsienio reikalų ministerijoje ir tik su parvirtinta registracija.

Taip pat informuojame, kad kelionės išlaidos nėra finansuojamos, preliminarios vizito išlaidos (skrydžiai, apgyvendinimas, B2B susitikimai) vykstant centralizuotai vienam.

Skrydis:

Gruodžio 10 d. Vilnius Paryžius (Šarlio de Golio) 15:35 -17:30 val.
Gruodžio 13d. Paryžius (Šarlio de Golio) Vilnius 18:05 -21:45 val.

Skrydžio laikai pateikti vietos laiku, kur kyla/ leidžiasi lėktuvas.

Viešbutis 4* https://www.hotelston.com/hotels/description.jsf?hotel=64725001 arba panašus.

Kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje su pusryčiais nuo 1600 eur.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietas tiesioginiu reisu, rankinis bagažas iki 8 kg., 3 n. 4* viešbutyje su pusryčiais (apgyvendinimas po 2 asm. kambaryje).

Priemoka už vienvietį kambarį 300 Eur.

Priemoka už registruota bagažą 100 Eur/ asm.į abi puses.

Jei pageidausite pervežimo oro uostas- viešbutis-oro uostas, kaina asmeniui nuo 60 Eur. į abi puses.

 

Kelionės kainos momentinės, keičiantis aviakompanijos ir viešbučio savikainai, jos brangs ir bus perskaičiuotos užsakymo metu.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai

No results found.