Prestižinėje vienos garsiausių pasaulio verslo mokyklų UCLA Anderson School of Management programoje pernai dalyvavo 40 įmonių iš viso pasaulio, siekiančių įžengti į JAV rinkąTarp jų pirmą kartą istorijoje – net 4 įmonės iš Lietuvos: „NFQ Technologies“, „Novamet“, „SBA baldai“ ir „Vikeda“.

Programos metu verslo mokyklos, kuri 2018 Bloomberg Businessweek Best B-Schools reitinge užima 18-ą vietą pasaulyje, MBA studentų komandos atlieka išsamų rinkos tyrimą, kurio metu apklausiami 125-150 potencialūs klientai, rinkos ekspertai, distributoriai bei apsilankoma 3-4 parodose. Atsižvelgiant į rezultatus, įmonėms yra parengiami strateginiai verslo planai su konkrečiomis verslo plėtros rekomendacijomis.

Kovo 25-26 d. Lietuvoje viešės Global Access programos vykdomasis direktorius Fredrik Leuhuzen, kuris lankysis verslo asociacijose ir susitiks su įmonėmis, kurios dar šiemet norėtų patekti į Global Access programą (paraiškų pateikimo terminas baigiasi balandžio 1 d.).

Daugiau apie programą galite paskaityti čia. Papildomos informacijos kreiptis į LR komercijos atašė JAV Laimutį Abeciūną (laimutis.abeciunas@urm.lt).

FACEBOOK

Artimiausi renginiai

No results found.