Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) kviečia asociacijų įmonių vadovus bei atstovus dalyvauti 2023 m. gegužės 15–17 d. organizuojamoje verslo delegacijos, vadovaujamos LPK prezidento Vidmanto Janulevičiaus, misijoje į Briuselį, kurios metu LPK delegacija dalyvaus Europos aukščiausio lygio verslo ir politikos renginyje „EU RAW MATERIALS SUMMIT 2023“, susitiks su Europos Komisijos vadovais, Europos Parlamento nariais, Lietuvos ambasadoriais ES, Belgijos Karalystėje, NATO, BusinessEurope vadovais, verslo partneriais.

MISIJOS PROGRAMOJE NUMATOMA:

  • Dalyvavimas verslo ir politikos renginyje EU Raw Materials Summit 2023, kuriame numatoma apie 80 pranešėjų, 600 dalyvių: Europos Komisijos vadovai, Europos pramonės ir verslo asociacijų, globalaus masto kompanijų lyderiai. Renginyje bus pristatytos naujausios politinės iniciatyvos apsirūpinant kritinėmis žaliavomis, bus diskutuojama apie inovacijas, iššūkius ir galimybes žaliavų sektoriuje. Dalyviai įgis unikalią galimybę užmegzti ryšius su pagrindiniais Europos veikėjais iš viso sektoriaus, apsikeisti verslo idėjomis. Kadangi žaliavos užima svarbią vietą pereinant prie anglies dioksido neišskiriančios ekonomikos, tai puiki proga susipažinti su sėkmingiausiais šios transformacijos pavyzdžiais!
  • Susitikimai su Europos Komisijos vadovais Dombrovskiu, V. Sinkevičiumi bei K. Simson, atsakingais už aplinką ir energetikos transformaciją, tarptautinę prekybą, pagalbą Ukrainai. Įvyks susitikimai su BusinessEurope vadovais, LR ambasadoriais Europos Sąjungoje, NATO ir Belgijos Karalystėje.

Detali „EU RAW MATERIALS SUMMIT 2023“ programa bus paskelbta vėliau, o viso vizito programa bus patikslinta atsižvelgiant į dabartines ES teisėkūros aktualijas Lietuvos verslui bei specifinius misijos dalyvių interesus.

Numatoma dalyvavimo verslo misijoje kaina – 2500 eurų. Į kainą įskaičiuota: skrydžių Vilnius–Briuselis–Vilnius išlaidos, nakvynė viešbutyje, transportas Briuselyje, darbo pietūs ir vakarienės.

Preliminari programa.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai

No results found.