Bendradarbiavimas ir ekonominiai mainai tarp sienų padeda sukurti ir išsaugoti taiką, stabilumą ir klestėjimą. Verslas savo ruožtu gali klestėti tik taikioje ir saugioje aplinkoje, o krizės metu ypač svarbu išsaugoti ir atnaujinti pasitikėjimą, kuris yra visko pagrindas. Verslo verslui (B2B) ir žmonių tarpusavio ryšiai prisideda prie bendradarbiavimo tarp valstybių. 

Gegužės 18-19 d. Berlyne šiuo metu Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijai (ESBO) pirmininkaujanti Vokietija organizuoja konferenciją Jungtys prekybai ir investicijoms, kuri yra skirta verslo bendruomenei.

 

Aukšto lygio verslo konferencija suburs įvairių įmonių ir viešųjų įstaigų atstovus iš 57-ių ESBO veikloje dalyvaujančių valstybių, taip pat iš 11-os ESBO valstybių partnerių. Dalyviai turės galimybę aptarti ekonomikos ryšių ESBO regione klausimus, užmegzti ir sustiprinti tarptautinius kontaktus bei teikti pasiūlymus dėl ESBO institucijų politinio darbo.

Bus aiškinamasi, kaip palengvinti prekybą, pritraukti investicijas, sustiprinti tarpvalstybinius tinklus ir sąveiką tarp jų visame ESBO regione. Taip pat bus aptartos naujos regioninės iniciatyvos, susijusios su Vidurine Azija, Kaukazu ir istoriniu Šilko keliu.

ESBO yra daugiašalis forumas, kuriame kartu dirba privataus sektoriaus atstovai ir politikos formuotojai iš visų dalyvaujančių valstybių.

Daugiau informacijos:
Agnija Tumkevič
Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos
Ekonominio saugumo politikos departamento
Strateginių sektorių politikos skyrius
Tel. 8 706 5 2616
El. p. agnija.tumkevic@urm.lt

FACEBOOK

Artimiausi renginiai

No results found.